Znamy prawdopodobną cenę Disney + w Polsce!

Oferta Disney Plus wystartowała niedawno, dając nam świetnego Mandalorianina, teraz wiemy natomiast, ile taki abonament będzie kosztował w Polsce. I nie będzie to duża kwota.

Usługa Disney+ ma swoje początki jak na razie tylko w trzech krajach, Na liście jak możemy się domyślić – nie widnieje Polska. Ku zaskoczeniu, wybrane seriale i filmy dostały swoje spolszczenia. Taka sama sprawa jest w przypadku innych informacji zawartych na stronie, które też są w naszym języku. Dlatego też mogliśmy poznać cenę rosnącego giganta. Czy duże N ma się czego obawiać? I jaką platformę wybierze zwykły widz?
Cena jest bardzo kusząca. Znamy wstępne założenia cenowe. Informacja o debiucie tej Platformy cały czas jest domniemana. Możemy się domyślić, że to nastanie 31 marca 2020r, kiedy Disney + wejdzie do Niemiec, Francji, Włoch i do Wielkiej Brytanii. Za miesiąc subskrypcji będziemy musieli zapłacić 32,99 zł, a za rok wyjdzie nam miesięcznie około 27,91zł.
oferta Netflixa dla porównania
Za 34 zł dostajemy podstawowy abonament na Netflixie. Który to oferuje jedynie usługę bez HD, natomiast za 33 zł, Disney+ oferuje nam usługę domyślnie w FullHD i w 4K HDR. Warto napomnieć też o ilości ekranów oglądania. Zarządca Disneya, Bob Iger powiedział, że obecnie nie będzie żadnych ograniczeń współdzielenia kont. Choć lepiej się do tego nie przyzwyczajać.
Niby taki gigant, a z problemami. Już 12 listopada, w dzień ruszenia platformy, Disney nie przewidział takiego zainteresowania tą stroną internetową. Dlatego też po krótkim czasie serwery dużego D nie wytrzymały. Przez jakiś czas, użytkownicy w abonamencie, zamiast produkcji oglądali napis “próba połączenia się nie powiodła”. Touché Disney.
Tak duże zainteresowanie streamingiem w wykonaniu Disneya nie może dziwić. Cena równie atrakcyjna jak dostępny katalog filmów i seriali. W końcu Disney+ oferuje produkcje Disneya, superboharterskie materiały Marvela, nowe i klasyczne filmy od Lucas Films, jak i dokumenty National Geographic.