Zabawka Baby Yody trafiła do sprzedaży!

Baby Yoda – nazwana przez Internet postać z serialu The Mandalorian, który ukazuje się co piątek na platformie Disney + i jest serialem z Uniwersum Gwiezdnych wojen. W mgnieniu oka produkcja obiegła całą popkulturę. Disney szykuje pierwsze oficjalne zabawki przedstawiające Baby Yodę. Niestety rozczarowują.  

Postać ta dostała swoje pierwsze oficjalne gadżety. Fani są zaczarowani zagrywką Disneya, ponieważ wykorzystano szkic koncepcyjny postaci, który umieszczono na różne produkty. Czego innego się spodziewać, w końcu ta postać szybko obiegła internet, a duże D chciało dać coś na szybko, żeby zarobić jeszcze bardziej na marce. Zabawki i inne produkty nie były przygotowane przed emisją serialu, aby też nie zdradzić tego ważnego elementu fabularnego. Oby następny merch z szyldu The Mandalorian był bardziej satysfakcjonujący. 
Na portalu Etsy możemy zobaczyć pierwszą pluszową nieoficjalną zabawkę Baby Yody. Zrobiona jest ręcznie przez rosyjskiego artystę. Nawet jeśli ktoś by chciał złożyć zamówienie na taką zabawkę, będzie się musiał długo naczekać, ponieważ zrobienie takiej jednej zajmuje około 15 tygodni. Nie wiadomo jednak, jak Disney zareaguje na takie zagrywki ze strony fanów. Jak możemy się domyślić,  pluszowy Yoda zbiera dużą aprobatę fanów. 
Jeden z największych światowych producentów zabawek, Hasbro, ogłosił, że zabawki nieznanej rasy Yody pojawią się dopiero w 2020 roku. 
Jak wam się podoba ta malutka wersja Yody? Komentarze jak zawsze są wasze. Poniżej znajduje się kilka gadżetów z wizerunkiem naszego małego stwora: