Wjechał na salony. Premiera serialu The Mandalorian

I wystartował. The Mandalorian, czyli pierwszy serial aktorski spod szyldu Star Wars prezentuje się świetnie! Niestety na polską premierę będziemy musieli jeszcze poczekać, lecz Disney Ratuje nas z nowym klipem z serialu!

Premiera tej epizodycznej produkcji miała miejsce, a raczej czas 12 listopada, wtedy kiedy oficjalnie wystartowała nowa platforma Streamingową. Mowa tu o Disney+. Jak podaje również Comicbook.com, start był zaplanowany na 12:00 czasu polskiego. Lecz to nie wszystko, zwraca uwagę na możliwość wcześniejszego oglądania tytułów tej platformy za pośrednictwem Xboxa.
Nowy klip ukazuje nam scenę z baru, który częściowo widzieliśmy w zwiastunach. Tytułowy Mandalorianin nie daje sobą pomiatać, pokonując wrogów bez litości. Oprócz tego zobaczyliśmy też spot, w którym pierwszy raz słyszymy Taikę Waititi w roli zabójczego IG-11. Ma on również wyreżyserować kilka odcinków tej produkcji. Fani tej nietuzinkowej postaci popkultury znanej z Thor Ragnarok skaczą z radości. W tym i ja. 
Twórcy wyglądają na zachwyconych tym serialem. W ostatnich wywiadach podkreślają, że Mandalorian to podkręcony western. Z pewnością siebie obiecują czegoś świeżego, co pokaże nowe oblicze Gwiezdnych Wojen. Zachowując zarazem klimat i zasady świata Gwiezdnych Wojen.
Jon Favraeu, jeden z producentów, cieszy się, że odcinki będą ukazywać się co tydzień. Uważa, że to najlepsze rozwiązanie dla tego typu materiału. Porównuje całą sytuację z Grą o Tron, która umyślnie wzbudzała kreatywną wyobraźnię fanów, motywując do analiz i dyskusji. Dlatego też stała się najpopularniejszym serialem ostatnich dekad. Według Favaeu wrzucanie wszystkich odcinków jednego dnia, nic kompletnie nie daje. Widzisz Netflix?
Natomiast jak wy się nastawiacie na nową perełkę Disneya? Komentarze są dla was.