W głębi lasu – Nowy POLSKI serial Netflixa dostał zwiastun!

W głębi lasu to już druga nasza rodzima produkcja Netflixa zaraz po 1983. Niedawno otrzymaliśmy 2 minutowy zwiastun tej produkcji. Jakie są więc szczegóły? – Odpowiadamy.

W głębi lasu to podzielona na sześć epizodów adaptacja książki Harlena Cobena o bliźniaczej nazwie. Za kamerą tej produkcji stoi Leszek Dawid znany z serialu Bogowie, i Bartosz Konopka, który ma na koncie film Królik po Berlińsku. Za to, za scenariusz odpowiada Wojtek Miłoszewski i Agata Malesińska.

Akcja omawianego serialu rozgrywa się w dwóch liniach czasowych – 1994 i 2019. Widzowi przyjdzie śledzić losy warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego, który nie może pogodzić się z zaginięciem swojej siostry, Laury na obozie. Gdy nagle odnaleziono ciało osoby powiązanej z zaginięciem siostry, Paweł ma nadzieje, że uda się doprowadzić do przełomu w śledztwie. W związku z tym ciekawym zarysem fabuły zachęcam samemu obejrzeć zwiastun poniżej:

W głównych rolach, natomiast zobaczymy: Grzegorza Damięckiego i Huberta Miłkowskiego grających Pawła Kopińskiego. Za to w roli Laury wcielają się: Agnieszka Grochowska i Wiktoria Filus. Wpośród obsady serialu zobaczymy też: Jacek Koman, Ewa Skibińska, Adam Ferency, Arkadiusz Jakubik, Magdalena Czerwińska, oraz Cezary Pazura.

A na zakończenie, jak Wy nastawiacie się do tej nowej polskiej produkcji Netflixa? Czy mamy szansę dostać kolną dobrą produkcje po fenomenalnym Ślepnąc od Świateł i średnim 1983?