Toss a Coin to your Witcher na żywo

Toss a Coin to your Witcher – Netflix ma w planach koncert muzyki z serialu Wiedźmin, który odbędzie się już za parę miesięcy.

Nic jeszcze nie wiadomo o koncercie Joey’ego Batey na Open’er Festiwal, lecz pewnym jest fakt że duet głównych kompozytorów Sonya (Belousova i Giona Ostinelli) ogłosili na Twitterze koncert muzyki z Netflixowego Wiedźmina na żywo. Jednakże trzeba przyznać, iż jest to naprawdę wyjątkowe i niepospolite wydarzenie o które fani domagali się od premiery serialu. Choć wiele aspektów produkcji podzieliło fanów na parę obozów, tak wspólnym elementem pochwał jest soundtrack. W końcu prośby fanów zostały wysłuchane.

Koncert ścieżki dźwiękowej z serialu będzie miał czas i miejsce 30 maja 2020 roku za sprawą Kraków Film Festiwal. Dla ścisłości cena biletów mieści się w przedziale od 50 do 100 zloty. Poniżej prezentujemy wideo na którym twórcy zapowiadają występ.

Z zamieszczonego filmu możemy się dowiedzieć, iż po raz pierwszy soundtrack z hitu fantasy platformy Netflix będzie wykonywany NA ŻYWO 30 maja na Tauron Arena Kraków w Polsce, jako część koncertu gali TV Series . Na koncercie będziemy mogli posłuchać Toss a coin to your Witcher (Grosza daj Wiedźminowi) na żywo, z pełnym chórem! Posłuchamy też piosenki The Song of the White Wolf śpiewanej przez scenarzystę produkcji, Declan’a De Barra oraz inne utwory.

Lecz nie tylko będziemy mieli okazje posłuchać muzyki z Wiedźmina , ale też z Czarnobyla, Młodego papieża wagary oraz Wikingów. 28 mają natomiast odbędzie się osobny koncert poświęcony Stranger Things.

Czy więc i wy wybieracie się uświadczyć tych doznań na żywo ? Podzielcie się w komentarzach swoją opinią.