The Falcon and the Winter Soldier – kto zabierze Falconowi rolę Kapitana Ameryki?

Ostatnio portal Page Six podzielił się z nami bardzo zastanawiającymi zdjęciami z planu The Falcon and the Winter Soldier. Ukazuje ono nowego Kapitana Amerykę.

Marvel rozpoczął pracę na planie serialu już jakiś czas temu. Serial The Falcon and the Winter Soldier skupiał się będzie na dwóch najbliższych sprzymierzeńcach Kapitana Ameryki. Sam budżet produkcji wynosi około 150 milionów dolarów. Ostatnio portal internetowy Page Six na swoim Twitterze podzielił się dwoma zdjęciami ukazującymi Wyatta Russella w roli Johna Walkera. Warto jednak zwrócić uwagę na charakterystyczny strój bohatera i tarczę, którą trzyma w dłoni. Można więc przypuszczać, że to jednak John na początku wcieli się w rolę Capa.

Trzeba jednak zaznaczyć, że wspomniany wyżej Russell dzierży tę samą tarczę, którą Steve Rogers wręczył Falconowi na końcu Avengers: Koniec gry. Nie obyło się też bez teorii czy spekulacji, które to zdjęcie za sobą ewidentnie ciągnie. Według jednej z teorii rząd USA nie chce dopuścić Falcona do roli Kapitana Ameryki; dlatego na jego miejscu postawiono Walkera. A poniżej przedstawione zdjęcia tylko to potwierdzają:

Co to się porobiło w świecie MCU po zakończeniu Avengers: Koniec gry… Pozostaje czekać i się przekonać, jak dwójka naszych tytułowych bohaterów wybrnie z tej sytuacji. A jak wam się podoba decyzja o zamianie ról Capa w nadchodzącym serialu? Dajcie znać, co o tym sądzicie w komentarzach.