Steam Summer Sale 2020 już jest! Co warto kupić?

Steam jak co roku oferuje graczom szeroką gamę przecenionych gier, których ceny są niezwykle atrakcyjne. Tym razem w niższej cenie kupić można produkcje zarówno większych, jak i mniejszych wydawców. Jest w czym wybierać, więc postawiliśmy sporządzić listę tytułów, po które warto sięgnąć. Wszystkie promocje trwają do 9 lipca. Gotowi? W takim razie, do rzeczy.

Wiedźmin 3 – 29,99zł

Tutaj nie trzeba dużo mówić – jest to gra, która już od pięciu lat nosi miano jednego z najlepszych rpg na rynku. Za niecałe trzy dyszki do biblioteki wpadnie nam cudo, gwarantujące dziesiątki godzin zabawy. Przyjemny gameplay, ciekawe questy poboczne, a także mnóstwo sekretów do odkrycia tylko odwodzą od linii fabularnej, przez co całość starcza na naprawdę długo. W tej cenie nie zastanawiać się, tylko brać!

Doom (2016) – 23,99zł

Reboot kultowej serii strzelanek, który bez kompromisów przypomina graczom za co pokochali oryginał. Hektolitry krwi, potężne spluwy, dynamiczna akcja i cała masa innych czynników pompujących adrenalinę i endorfiny. To wszystko przytrzyma was przy ekranach na naprawdę długie godziny, oferując zabawę najwyższej jakości. Jedyną wadą jest martwy multiplayer, ale nie jest on tutaj daniem głównym, więc można przymknąć na to oko. Za taką kwotę naprawdę warto.

Rayman Legends -19,97zł

Ubisofwt w 2011 roku wskrzesił jedną ze swoich kultowych marek, wydając Rayman Origins. Była to świetna plaformówka, wierna dziedzictwu oryginalnego Raymana, która bawi do dzisiaj. Jednak 2 lata później francuskie studio postanowiło uraczyć graczy kolejną przygodą, serwując Rayman Legends. Jest to gra zrobiona na zasadzie “więcej, lepiej”, więc wszystko jest tutaj śliczniejsze, a zawartość wręcz wylewa się z ekranu. Jest to gra, której z ręką na sercu wystawiłbym najwyższą notę już za same ślicznie malowane grafiki, za piękny, żyjący świat oraz za design całokształtu. Mimo iż wcześniej była rozdawana na Epic Games Store oraz Uplay, to jednak ktoś mógł się nie załapać, a taką przygodę to aż szkoda omijać, więc steam przyszedł z pomocą.

Terraria – 17,99zł

Ta gra spodoba się zarówno graczom lubującym się w budowaniu i modyfikowaniu świata, jak i tym którzy całą swą uwagę skupiają na rozwoju postaci. Okraszona pięknym pixel-artem, niepozorna gra oferuje setki, jak nie tysiące godzin zabawy, oferując ogromne ilości zawartości. Mnogość przedmiotów, wrogów oraz zależności świata gry sprawiają że możemy w Terrarii się wręcz zatracić. Gra posiada oficjalne wsparcie modów, multiplayer i wszystko co potrzeba, aby świetnie się przy niej bawić. Naprawdę polecam, szczególnie w tak niewielkiej cenie.

Rainbow Six: Siege – od 31,96zł

Bez wątpienia jest to jedna z lepszych gier kompetytywnych. Tęczowa Szóstka urzeka przede wszystkim realistycznym podejściem do zabawy, co widać między innymi w tempie zabawy, modelu zniszczeń oraz ogólnej dbałości o detale. Gra cały czas jest rozwijana, przez co jest tylko coraz lepsza. Dodatkowo system monetyzacji w tej grze zasługuje na pochwałę – wszystkie DLC można zakupić za walutę gry, bez wydawania dodatkowych pieniędzy. Naprawdę polecam, szczególnie edycję Deluxe – ta kosztuje 39,56 złotych i oferuje znacznie więcej operatorów.

A wy, znaleźliście jakieś perełki podczas tegorocznej letniej wyprzedaży steam? Jeżeli tak, koniecznie podzielcie się nimi w komentarzach!