Riot Games znów uderza w konkurencję

Jeszcze nie tak dawno temu Riot Games zwróciło na siebie oczy graczy z całego świata podczas obchodów 10-lecia League of Legends, a teraz spełniają powoli obietnice, które złożyli.

Podczas obchodów 10-lecia League of Legends Riot pochwaliło się całemu światu swoimi planami na rozwój nie tylko samej gry, ale całego jej uniwersum. To co jest najważniejsze to nowe gry od Riot, które mają korzystać z obecnego lore Runetery oraz rozwijać je o nowe historie. 
Z dniem wczorajszym (05.12.2019) Riot Games na swoim oficjalnym profilu Facebook opublikowało znak towarowy Riot Forge. Jest to studio poskładane zarówno z pracowników Riot, jak i developerów zewnętrznych stworzone specjalnie do rozszerzenia biblioteki Riot Games. Przypominam, że każda nowa gra ma przedstawiać zupełnie inny gatunek (Bijatyka, sieciowy shooter, Hack&Slash), więc nowe studio będzie musiało udowodnić, że są co najmniej dobrzy we wszystkim.

Ja osobiście nie mogę się doczekać nowych produkcji od Riot. I nie chodzi mi o to, że mam nie wiadomo jakie zaufanie do marki, ale jestem zwyczajnie ciekawskim człowiekiem i chciałbym zobaczyć co z tego wszystkiego wyjdzie.

Autor: Szymon “Szogun” Rogowski