PS Plus na styczeń – nowe gry na ten miesiąc

W tym miesiącu Sony postanowiło uraczyć subskrybentów PS Plusa dwoma pozycjami – z czego jedna z nich na pewno ucieszy miłośników gier dobrych gier dla pojedynczego gracza. Z kolei druga, łagodnie mówiąc, do wybitnych nie należy. Co takiego więc dostaliśmy w tym miesiącu?

W styczniu opłacając abonament PS Plus otrzymujemy Uncharted: Kolekcję Nathana Drake’a oraz Goat Simulator. Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a to zbiór 3 pierwszych części z tej serii, o ulepszonej oprawie graficznej oraz poprawionym sterowaniu. Wszystkie te przygody dostarczą rozrywki na około ~30 godzin, przepełnionych humorem, ładnymi widokami i wartką akcją. Na pochwałę zasługuje także polski dubbing w każdej z części kolekcji.

Goat Simulator to… no właśnie, co to takiego? Naprawdę trudno to opisać. W założeniach ma to być prześmiewcza mieszanka sandboksa i symulatora, gdzie wcielając się w kozę próbujemy dokonać jak najwięcej zniszczeń. W praktyce jest to umiarkowanie zabawna przez kilka pierwszych minut produkcja, którą najpewniej włączymy i nie wrócimy (bo naprawdę nie ma tam co robić). Jeśli jakimś cudem ktoś się w to wciągnie czeka go łatwe wbicie wszystkich osiągnięć, i trochę zabawy z zwariowaną fizyką gry.

Ten miesiąc można uznać za słaby, jeśli już wcześniej ogrywaliście Uncharted. Jeśli jednak ktoś takiej okazji nie miał, to może uznać styczeń za całkiem udany. Subskrypcję PS Plus możecie kupić tutaj.