Opening Night Live- Gamescom 2019


Opening Night Live już za nami. Ponad dwie godziny soczystych zapowiedzi oraz gameplay’ow nadchodzących produkcji. Od najnowszej produkcji EA po dzieło Pana Kojimy! Specjalnie dla was wybraliśmy te najciekawsze!


Gears 5 – Kolejna część jednej z najpopularniejszych marek Microsoftu. Podczas prezentacji otrzymaliśmy nowy gameplay z trybu Hordy. Każdy z bohaterów trybu otrzyma własne umiejętności potrzebne tylko w jednym celu: przetrwać! Do pomocy nadciągnie nam dron Jack, który pozwoli nam np. przejmować świadomość przeciwników, by później skierować jego ogień w sojuszników.
Premiera: 10.09.2019 na PC z Windows 10 oraz XBOX ONE
Need For Speed Heat – Nowa, świeżo zapowiedziana odsłona serii ściganek od Panów Elektroników. Tym razem wyjeżdżamy na ulice Palm City by za dnia ścigać się na torach wyścigowych, a nocą brać udział w nielegalnych wyścigach. Duży wybór samochodów, bogaty system tuningu oraz o wiele większa swoboda niż kiedykolwiek.
Premiera: 08.11.2019 na PC, XBOX ONE oraz PS4

 

Kerbal Space Program 2 – Pierwsza część Kerbali była świetna, a zarazem bardzo trudna i wymagająca. Druga odsłona była dużym zaskoczeniem dla mnie. Co się zmieni? Niewiele. Powiewem świeżości ma natomiast być system kolonii. Gracze będą mogli zakładać kolonie w innych warunkach, niż te na ziemi i zdobywać na nich nowe surowce potrzebnych do budowy baz na nowych ziemiach. Nowością ma być także tryb multiplayer.
Premiera: 2020 na PC, XBOX ONE oraz PS4

Everspace 2 Co by tu napisać, kolejna część kosmicznego shootera z statkami kosmicznymi w roli głównej Trochę poczekamy na tą produkcję.
Premiera: 2021 na PC, XBOX ONE oraz PS4 (może next geny?)

Humankind – Strategia, w której na wzór Civilization będziemy mieli zapewne za zadanie pokierować losami ludzkości. Gra twórców Endless Space. Jaka będzie? Tego nie wiemy. Na razie musi nam wystarczyć sam trailer
Premiera: 2020

Erica – Exclusive na PS4. Interaktywny thriller. Główna bohaterka podczas zabawy poznaje prawdę odnośnie śmierci swojego ojca. Ważne w grze będą nasze wybory, które jak w grach tego typu będą miały duży wpływ na losy bohaterki. Co ciekawe, do gry potrzebny jest smartfon z aplikacją PS4.
Premiera: Dzisiaj tylko na PS4

Death Stranding – Wielkie dzieło wielkiego Hideo Kojimy. Już kupa czasu minęła od zapowiedzi gry, a ja nadal nie wiem o czym ta gra jest. Jedno jest pewne. W grze można sikać (!!!). Serio.
Co do prezentacji, mieliśmy okazję zobaczyć fragment gameplay’u, który zaczyna się od podanej wyżej czynności. Dodatkowo poznaliśmy nowych bohaterów: Mamę oraz Dead Mana.
Premiera: 08.11.2019 na PS4