O redakcji

Mateusz "Hades" Brzeziński

Redaktor w redakcji Kultugranie, popkultura jest jego konikiem. Od dziecka lgnął do niej. Uwielbia blockbustery, kino wysokich lotów, kino wybitne, dobre popkorniaki oraz inne dzieła popkultury - duże czy mniejsze, wszystkie ogląda z sercem i z merytorycznym zaangażowaniem.

Szymon "Niedograny" Buda

Fan World of Warcraft oraz wszelkiego rodzaju MMORPG, na których zjadł zęby. Niedoszła gwiazda e-sportu. Prywatnie sportowy świr z uzależnieniem od adrenaliny.

Stanisław Gerle

Nazywam się Stanisław Gerle i w trzeciej osobie: Jest domorosłym dziennikarzem, muzykiem, centrum wszechświata, fan Władcy Pierścieni i Gwiezdnych Wojen. Miłośnik chińskich bajek, gier i tejże kultury, znawca kina, nie tylko japońskiego. Zawsze ma rację, nie lubi isekajów, często gra w gry i jeździ po festiwalach. Niech moc będzie z wami drużyno pierścienia, przyda się, bo moje teksty są opasłe.

Czarek Mański

Miłośnik gier zarówno kompetytywnych, jak i fabularnych. Stara się być otwarty na wszystkie gatunki gier, na każdej platformie. Jego ulubionym tytułem jest Overwatch.

Szymon "Szogun" Rogowski

Nie ma dla mnie gry 10/10. Maruda i redakcyjny troll, czyli tak zwany Szef. Kocham gry fabularne i klimaty SF. Czasami coś napiszę gdy jakaś gra mnie zachwyci, ale na co dzień pilnuję tych wyżej.