Nowy serial twórców “Stranger Things” – “To nie jest OK”

“To nie jest OK” – nowy oryginalny serial Netflixa od twórców “End of The F***ing World” i “Stranger Things”. Wraz z pojawieniem się zdjęć z serialu dostaliśmy również datę premiery.

Obsada serialu

Jak podaje Netflix, produkcja bazująca na komiksie Charlesa Forsmana, będzie opowiadała o nastolatce, której przyjdzie się zmagać ze swoją seksualnością i odkryje swoje supermoce. A to wszystko w satyrycznej otoczce.

Premierę “To nie jest OK“, serialu dużego N, ustalono na 26 lutego. Wśród twórców serialu jest reżyser i producent wykonawczy “End of The F***ing World“, Jonathan Entwistle oraz producenci “Stranger Things“. Zapowiada się to na naprawdę udaną produkcję, zważywszy na same nazwiska twórców tego serialu i całą obsadę. W skład obsady wchodzą: Sophia Lillis, znanej z serii filmów IT(Recenzja TUTAJ) Wyatt Oleff, Sofia Bryant, Kathleen Rose Perkins, Aidan Wojtak-Hissong oraz Richard Ellis.

Warto również zapoznać się z pierwszymi zdjęciami ukazującymi kadry z tej nowej produkcji.

Jak myślicie, serial okaże się sukcesem, czy będzie to niczym niewyróżniająca się produkcja jakich wiele? Dajcie znać w komentarzach.