Nowy model Sonica może być szansą na uratowanie filmu o niebieskim jeżu?

Bez wątpienia jeż Sonic to jedna z mocniej zapomnianych gwiazd ikon popkultury i gier. Mimo tego wytwórnia Paramount Pictures liczy na spore zyski z tej produkcji. Koniec końców, zwiastun tego to filmu został przyjęty bardzo negatywnie. Krytyka skupiała się na idiotycznym wyglądzie naszego jeżowatego protagonisty. Niedawno został opublikowany zwiastun przedstawiający poprawiony wygląd Sonica. 

Sonic to aktorska komedia przygodowa, oparta na przebojowej grze wideo. Akcja filmu skupia się na pewnym siebie, nieco bezczelnym niebieskim jeżu. Na ekranie zobaczymy przygody Sonica z całym skomplikowaniem życia na Ziemi, które właśnie zaczyna wieść u boku swego nowo poznanego przyjaciela – człowieka – Toma Wachowskiego. Sonic i Tom łączą siły, by powstrzymać działania dr. Robotnika, który pragnie schwytać jeża i użyć jego niezwykłych mocy, by przejąć kontrolę nad światem.

W przeciwieństwie do innych filmowych adaptacji gier, oburzenie wyglądem postaci było na tyle duże, że twórcy postanowili poprawić jej wygląd. Minęło trochę czasu od pokazania nam finałowego projektu Sonica. W tym czasie przełożono premierę filmu oraz poprawiono model jeża. Tak oto wygląda protagonista po zmianach:

Jak można podejrzewać. Sonic nie będzie hitem na miarę studia. Mimo że wygląda lepiej na zwiastunie, zachowuje się jak bohater z lat 90 i wczesnych 2000. Wiele osób, w tym graczy, postać ta bardziej denerwuje, niż bawi. Sądząc po poziomie żartów w trailerze, film może budzić podobne uczucia. Jedyną deską ratunku prawdopodobnie będzie rola głównego antagonisty, w którą wciela się Jim Carrey.
Natomiast jak wy zapatrujecie się na ten film? Zapraszam do dyskusji.