Nicolas Cage wraca do gry!

Nicolas Cage to aktor, który miał swoje wzloty i upadki. Zaczynał w serialu Best of Times, jakiś czas potem zgarnął Oscara za rolę męską w filmie Zostawić Las Vegas. Został obdarowany trzema nominacjami do złotych Globów. W ostatnich latach zbiera tylko Złote Maliny. Na swoim koncie ma aż 7 nominacji! Żaden aktor by się nie powstydził takiego wyniku.

W 2018 roku Cage ogłosił swoją rezygnację z kina w tym z bycia aktorem. Jak można się spodziewać, wielu osobom śledzącym branżę filmową zrobiło się lżej na sercu. W ostatnich latach jego działalności aktorskiej, trudno temu się dziwić. Został obrazem filmowego obciachu oraz satyrowego aktorstwa (w złym słowa znaczeniu). Okazało się jednak, że nie rezygnuje ze swojej pracy! Możemy to interpretować jak chcemy, cieszyć się czy nie. Jednakże okazało się, iż on jedynie się z widzem droczył. Przez ten czas szukał swojego nowego miejsca w popkulturze. Swojego gatunku filmu, w którym by mógł zagrać. Przyjęło go z otwartymi ramionami przymykając oczy na jego kunszt aktorski.
Parę dni temu Nicolas pojawił się w obsadzie filmu Wally’s Wonderland. W ów produkcji ma grać główną rolę. Opowiada o życiu dozorcy pracującego w parku rozrywki. Podczas nocnej ciszy, po zamknięciu bram parku, pracownik przekona się o niebezpieczeństwie. Ośrodek będący ostoją szczęścia dzieci zamieni się w koszmar. Za sprawą głównego antagonisty Wally’ego wszystkie atrakcje ożyją oraz będą pragnęły rozlewu krwi.
Film ma wyreżyserować Kevin Lewis znany głównie z niskobudżetowych thrillerów i kryminałów. To będzie jego pierwszy debiut na dużym ekranie. Marvel jest dobrym przykładem dawania szansy mniejszym reżyserom. (Czyt. Jamesowi Gunnowi i Taice Waititiemu) Gdy dał im czas i pieniądze, wyszły z tego dobre i oryginalne filmy. Możemy się spodziewać tego samego w wykonaniu Lewisa. Ale będziemy musieli jeszcze poczekać, gdyż zdjęcia do tego filmu ruszą dopiero w 2020 r.

A jak wy jesteście nastawieniu do powrotu tego aktora? Piszcie śmiało, dział komentarzy należy do was!