Najlepsze mapy do Counter-Strike: Global Offensive, które stworzyli gracze

Mimo już prawie 8 lat na karku, Counter-Strike: Global Offensive nadal trzyma się świetnie, utrzymując stale wielką bazę graczy. Jednak niektórzy z was przez ten czas mogli się już oficjalnymi mapami znudzić. Dlatego też postanowiłem sporządzić dla Was listę najlepszych, moim zdaniem, map z warsztatu Steam.

Breach

Jedna z najpopularniejszych nieoficjalnych map trybu podkładania bomby , i słusznie zresztą. Jest estetyczna, zbalansowana i niesamowicie grywalna. Niebieskawo-szare kolory miło kontrastują z pomarańczowymi liśćmi drzew. Mimo iż mapa jest oparta w większości na prostych bryłach, to ich wnętrza są zaskakująco szczegółowe.

Link do mapki znajdziecie tutaj.

de_pripyat

Tytułowy Prypeć to podniszczone, a zarazem piękne pole do popisu dla osób, które nie boją się walki na każdym dystansie. Mnóstwo przejść, zakrętów, i na wpół otwartych przestrzeni będzie rajem dla graczy, które chcą poćwiczyć na tej mapce różne style gry. Mapa ma unikalny klimat, szczególnie dzięki grze światła na bombsite’ach.

Link do mapki znajdziecie tutaj.

Beerhouse

Mapa jest niewielka, ponieważ stworzona była z myślą o trybie Skrzydłowym. Jednak na upartego nadaje się ona również do zwykłej rozgrywki, jednak wtedy powstaje lekki chaos. Centrum mapy stanowi ślicznie wykonany dom a cała mapa przypomina te znane z Rainbow Six: Siege (tzn. całość skupiona jest na jednym budynku). Beerhouse to jedna z najlepszych map tego trybu jakie kiedykolwiek spotkały CS:GO ze względu na szczegółowość i klimat.

Link do mapki znajdziecie tutaj.

Aldebaran

Niezwykle malownicza mapa, której urok leży w niezwykle żywej kolorystyce, co jest sporym powiewem świeżości wśród innych map. Lokacja ta wyróżnia się przede wszystkim swoją wielopoziomowością – znajdziemy tutaj i podziemne jaskinie, i szczątki miasteczka, a także wnętrza budynków.

Link do mapki znajdziecie tutaj.

Aurelia

Równie piękna co poprzednia mapa, Aurelia zaskakuje swoją malowniczością i urokiem, oferując widoki, o których na oficjalnych mapach można tylko pomarzyć. Nie ma tutaj kompromisów – mimo ślicznych widoków twórca mapy zadbał również o balans, więc gra się na niej równie dobrze co ogląda.

Link do mapki znajdziecie tutaj.

I to są właśnie według mnie najlepsze mapy społeczności w Counter-Strike: Global Offensive. Chętnie zobaczyłbym kiedyś chociaż jedną z nich w oficjalnych playlistach. Jeśli macie swoich faworytów, podzielcie się z nimi w komentarzach.

Możecie także zajrzeć na naszego Twitcha.