Nadchodzi spin-off American Horror Story? – Ryan Murphy zdradza swoje plany

Jakiś czas temu, twórca American Horror Story zdradził informację, według której możemy się spodziewać spin-offu serii. Jakie będzie następne dzieło sygnowane szyldem AHS? – już tłumaczymy.

American Horror Story to popularny serial grozy, który zdobył rzeszę fanów nie tylko w Ameryce, ale też na całym świecie. Aktualnie do tego czasu stacja telewizyjna FX podpisała kontrakt z Ryanem Murphym na aż 13 sezonów (dotychczas dostaliśmy 9 sezonów). Wspomniany twórca chce rozszerzyć uniwersum o kolejną serie, tym razem zatytułowaną American Horror Stories.

Różne portale donoszą iż serial ma mieć zamysł antologii – każdy odcinek będzie spójną zamknięta całością i będzie trwał około godziny. Tematyka jest nieznana, choć mówi się, że Ryan skupi się na stricte duchach. Widzów poinformował sam Murphy na swoim oficjalnym koncie, na Instagramie. Poniżej można zobaczyć zdjęcie z wideo-rozmowy twórcy z aktorami znanymi z AHS.

https://www.instagram.com/p/CADMkeWpZ7N/?utm_source=ig_web_copy_link

Możemy spekulować, że Netflix, z którym Ryan podpisał niedawno umowę ma wyprodukować spin-off; Lecz to tylko domysły, ponieważ TVLine nieoficjalnie donosi jednak o udziale FX w produkcję.

Na załączonym zdjęciu twórca podzielił się z nami, że rozmawiał z ekipą AHS wspominając stare dobre czasy, gdy kręcono serial. Pisał o świetnej zabawie i o tęsknocie za obsadą:

American Horror Story” cast zoom call…where we reminisced about the good times…the spin off we’re doing called “American Horror Stories” (one hour contained episodes)…when we will start filming the next season of the mothership…and other stuff I cannot print. It was so much fun and I’m glad we caught up. I miss everyone!

Ekipa filmowa, pracująca nad sezonem 10 musiała zawiesić produkcję 10 sezonu z powodu Koronawirusa. Tak jak w przypadku innych zawieszeń filmowych, nic nie wiadomo o tym, kiedy będzie ogłoszony powrót na plan. A jakie wy macie zdanie na wieść o spin-offie American horror Story? dajcie znać w komentarzach.