LOADING…

TRWA RENDEROWANIE ŚWIATA… PROSZĘ CZEKAĆ

Obecnie strona bloga jest w trakcie budowy i wiele może się jeszcze zmienić, nawet jego nazwa. Niezmienne jest jego przeznaczenie – podcast. Ta strona będzie głównym miejscem nowego podcastu o grach i popkulturze tworzonym przez pasjonatów całej branży giereczkowej.

Dlaczego podcast?
Dawno dawno temu nastał taki dzień, w którym nastała myśl “zaistnieję w internecie”, a słowo blogiem się stało (może kiedyś do tego jeszcze wrócę). Po jakimś czasie chciałem powiązać bloga z materiałami filmowymi, no nie był to najlepszy pomysł i dla mnie było za wcześnie. Kolejnym krokiem było przejście w 100% na Youtube i nauka tworzenia filmów. Ponad 400 filmów nauki i nieudanych prób dotarcia do szerszej publiki i nagle okazało się, że nie mam już 16 lat i zaczyna brakować czasu. Jaka jest mniej wymagająca forma? Streamy! Szło całkiem dobrze, a w swoje transmisje giereczkowe wplatałem też formy bardziej merytoryczne. Te nowe formy zaczynały mnie uwodzić niczym prawdziwa Femme Fatale, jednak znów w zły czas były wycelowane. Ostatnio w głowie stworzył mi się pomysł podcastu na tematy growe i popkulturowe, następnego dnia z kolei urósł do rozmiarów gigantycznego projektu (o którym jeszcze wam nie powiem).

Kiedy się pojawi?
Jak wszystko będzie gotowe.

Jakie są wstępne plany?
Tematyką rozmów będą gry, filmy, seriale i książki. Długość odcinków planowana jest na maksymalnie 1,5h . Odcinki będzie można odtworzyć zarówno na stronie bloga jak i pobrać plik by odsłuchać w dogodnym czasie.

Stay tuned i do usłyszenia 😉

-Szogun