Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie – Mamy to! pierwsze opinie

Niedawno, Internet obiegły pierwsze wrażenia o dziewiątym epizodzie Gwiezdnych Wojen zatytułowanym Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie. Część osób już miała okazję zobaczyć całe widowisko.  

Produkcja Lucas Films Gwiezdne wojny: Skywalker Odrodzenie” to nie lada wydarzenie w dzisiejszym świecie i w dzisiejszej popkulturze. Jest to w końcu zakończenie Sagi Skywalkerów, której akcja toczyła się przez aż dziewięć pełnometrażowych filmów. Oczekiwania wobec tego filmu są naprawdę ogromne, bo sam film ma za zadanie uciągnąć i zwieńczyć historię budowaną przez wiele lat. 

Wszyscy fani, niezależnie od tego jakim bohaterom kibicują, oczekują finałowego starcia stron mocy – Rey i Kylo Rena. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że do całej puli dołącza również Imperator Palpatine. Wraz ze zniesieniem embargo dotyczącego recenzji produkcji wszyscy, którzy widzieli film, mogą się podzielić swoimi wrażeniami. Oczywiście bez spoilerów. 

Wspólnym mianownikiem dla wszystkich opinii jest fakt, iż jest to satysfakcjonujące i epickie zakończenie Sagi, które wyjaśnia mniej więcej pytania pozostawione bez odpowiedzi z poprzednich filmów. Ponadto – jak można było się spodziewać, widowisko będzie obfite w zwroty akcji i ukłony w stronę fanów. Niektórzy też zwracają uwagę na zawiłość fabuły; na to jak dużo się dzieje przez cały seans i że można się przez to pogubić. Lecz pozytywne emocje i aspekty filmu jak najbardziej nadrabiają z nadwyżką. Poniżej znajdziecie kilka opinii: 

A co wy myślicie? Dajcie znać w komentarzach.