Death Stranding wygląda obłędnie. Zwiastun premierowej wersji na PC.

Niedawno na youtubowym kanale 505 Games pojawił się materiał ukazujący premierowe Death Stranding w wersji PC. Przedstawia on dodatkowe uprawnienia i zawartość, które będą tylko w tej wersji.

Death Stranding autorstwa Hideo Kojimy trafia na komputery po półrocznej wyłączności dla konsol PS4. Wersja pecetowa to nie tylko zwykły prosty port, ponieważ oferuje trochę zmian i nowości. Mowa tu o wsparciu dla monitorów z ultraszerokim ekranem oraz usprawnienia graficzne, w tym możliwość zabawy w 60 klatkach. Dodano również nowy poziom trudności – “bardzo trudny”, dla graczy, którzy szukają większego wyzwania w tym apokaliptycznym świecie. Nie zapominając oczywiście, o kolaboracji z Valve; w grze uświadczymy zawartość związaną z serią Half Life. Wszystko to, wraz z dopieszczoną grafiką znajdziecie poniżej, w filmiku prezentującym te zmiany:

Pierwsze opinie po zdjęciu embargo są naprawdę pozytywne. Krytycy chwalą przede wszystkim oprawę graficzną, tak samo jak w przypadku konsolowej wersji oraz optymalizację. Na Metacritic zaś, Death Stranding zgarnęło średnią ocen 86/100, w przypadku oceny gry na ps4, średnia ta wynosiła o 4 punkty mniej, bo 82/100. Należy pamiętać, że są to pierwsze opinie, a wszystko może się zmienić. Jakie są wasze przemyślenia na temat wersji na PC? Kupilibyście ją? Zapraszam do sekcji komentarzy.

Death Stranding można kupić na Steamie i Epic Game Store już teraz.