Death Stranding po polsku! SZOK!

Nie da się ukryć, że Hideo Kojima jest jednym z największych trolli branży. Nie można też odmówić temu człowiekowi talentu do tworzenia niesamowitych gier. Z pewnością jest też mistrzem hakerskim (zhakował życie i wydłużył sobie młodość, to fakt). Teraz jednak postanowił nie tyle zaskoczyć cały świat co nasze małe, polskie podwórko słowami “Cześć Polska”.

Death Stranding to gra, o której niewiele wiadomo. Z prezentowanych materiałów wynika, że biegamy kurierem i oddajemy mocz w jakimś świecie zamieszkanym przez dymne byty. W sumie to sam Kojima nie jest w stanie powiedzieć czym jest jego gra, więc skoro tak wielki mózg tego nie ogarnia to my nawet nie będziemy próbowali.
Ostatnio polską branżę grową obiegła wiadomość, że Hideo zawitał do Polski i odwiedził studio Redów. A wczoraj na oficjalnej stronie PlayStation Polska pojawił się taki oto krótki filmik:

Czy to kolejny trolling Hideo? A może naprawdę CDProjekt Red zwrócili na nasz kraj oczy świata? Dajcie nam znać co o tym myślicie w komentarzach.