Call of Duty Modern Warfare – nowy gameplay z multi

Infinite Ward zapowiadało wprowadzenie nowego silnika do Call of Duty razem z nadchodzącym remakiem Modern Warfare. Jednak chodzą pogłoski, że to tak na prawdę jeszcze bardziej zmodyfikowany id Tech 3 (tak na prawdę to IW Engine, ale mniejsza). Tym czasem studio wypuściło na swój kanał na YouTube.

I jak to wygląda? Szczerze – nawet jeśli jest to ponad 10 letni silnik – wygląda bardzo dobrze. Trudno coś powiedzieć bez przetestowania tego samemu, ale bronie w końcu mają tę “mięsistość” w sobie. Audio-wizualnie fajnie oddają moc broni – przez dźwięki wystrzałów. To samo się tyczy “bujania” przyrządów optycznych, za każdym razem jak widzę to w grach i jest płynnie zrobione to robi mi się cieplutko na serduszku (patrze tu na ciebie Escape From Tarkov).
Sam gameplay prezentuje rozgrywkę multi na kilku mapach, możemy zobaczyć takie tryby jak Dominacja czy Deathmatch drużynowy, trwa 24 minuty i jest nagrany w 4k. Nagrany został na PlayStation 4 Pro.
Z dziennikarskiego obowiązku muszę dodać że premiera Call of Duty: Modern Warfare została zapowiedziana na 25 października tego roku.