Altered Carbon sezon 2 z teaserem i datą premiery

Na oficjalnym Twitterze serialu Altered Carbon od Netflixa zaprezentowano krótki teaser a na jego końcu poznaliśmy datę premiery drugiego sezonu tego widowiska.

Altered Carbon to epizodyczna produkcja sci-fi oparta na trzyczęściowej powieści Richarda K. Morgana. Netflix dał zielone światło całej kampanii promocyjnej drugiego sezonu serialu. Do sieci trafił teaser informujący o tym, że premiera odbędzie się 27 lutego na platformie Netflix.

Akcja serialu dzieje się daleko w przyszłości, w której technologie opanowały świat oraz społeczeństwo. To przekształcenie jest na tyle znaczące, że pozwala ludziom zmieniać ciała, tudzież przechowywać umysł w “chmurze”. Przez to kwestia śmierci wydaje się kompletnie nieznacząca dla ludzi. Protagonistą serialu jest Takeshi Kovacs – weteran wojenny, którego przywrócono do życia, aby rozwiązał kryminalną zagadkę. W sezonie drugim natomiast jego umysł zawędruje do ciała hollywoodzkiego aktora znanego nam z filmów Marvela, Anthony’ego Mackie’ego. Resztę postaci natomiast grają: Simone Missick, Dina Shihabi, Torben Liebrecht, Chris Conner i Renee Elise Goldsberry. Zwiastun nowego sezonu znajduje się poniżej:

A jak wy się zapatrujecie na nowy sezon? Warto czekać? Podzielcie się swoją opinię w komentarzach.